Atrakcje

Bistro Stawy

To rodzinna restauracja, w której zjecie najlepsze ryby na Ponidziu. Serwujemy karpie, pstrągi, jesiotry i sandacze w różnych wariacjach. Cała kuchnia oparta jest na rybach z naszej hodowli i na naturalnych produktach, które dostarczają nam lokalni dostawcy.
sprawdź menu

Łowisko wędkarskie

Dla miłośników wędkarstwa oferujemy łowisko z pięknymi okazami karpia, amura i jesiotra. Jest szansa że pobijesz u nas swoje rekordy. Pływają tu ryby nawet do 20kg. Łowisko działa zgodnie z zasadą ‚No kill!’ czyli złap i wypuść.
czytaj więcej

Spływy kajakowe Nidą

Nida to wdzięczna rzeka, do uprawiania kajakowania z rodziną lub przyjaciółmi. Łagodny nurt i malownicza okolica pozwola na pełen relaks z dala od miejskiego zgiełku.
zarezerwuj kajaki

Wieża ornitologiczna

Liczna ilość stawów, stworzyła idealne warunki do życia dla wielu gatunków ptaków. Można tu zaobserwować między innymi czaple siwe, czaple białe, kormorany, łabędzie, różne gatunki kaczek, a nawet bieliki.
Dla lepszej obserwacji wybudowaliśmy wieżę ornitologiczną z której można obserwować ptactwo, które zamieszkuje nasze piękne tereny.
Na terenie gospodarstwa znajdują się też ścieżki edukacyjne o ptakach i o rybach.

Trasy spacerowe i nordic walking

Malownicze trasy wokół stawów i nad pobliską rzeką Nidą, to idealne miejsca do aktywnego spędzania wolnego czasu idealne na spacery, bieganie czy nordic walking.

Trasy rowerowe

Ponidzie to doskonałe miejsce na turystykę rowerową, znajdziecie tu zarówno trasy pod rowery szosowe, ale również odcinki off’owe.

Nidziańskie szutry

Idealna miejscówka dla amatorów motocyklowej jazdy poza asfaltem. Ponidzie ma do zaoferowania sporo tras offowych, znajdziecie tu szuter, piach, błoto, przeprawy przez rzeki… czyli wszystko co potrzebne dla miłośników ADV!

Kąpielisko nad rzeką Nidą

(15 min. od gospodarstwa) mapa

Plac zabaw

Dla najmłodszych przygotowaliśmy duży obszar, gdzie stworzyliśmy plac zabaw, ale jest też sporo miejsca żeby pokopać piłkę.

Strefa Chill Out

w przygotowaniu

Co ciekawego w dalszej okolicy?

Winnica Złota Wieś

.