Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jakieś pytania? Zadzwoń: +48 600 425 106

Sprzedaż ryb

Nasze gospodarstwo rybackie zajmuje się głównie hodowlą karpia królewskiego, ale można u Nas znaleźć również takie ryby jak sandacz, pstrąg, sum, amur, tołpyga, karaœś i szczupak...

More
Stawy wędkarskie i łowiska

Zapraszamy wszystkich wędkarzy do połowu na specjalnie przygotowanych łowiskach w naszym gospodarstwie...

More

Witaj!

Get in touch with our members and be up to date with the innovations and secrets of fishing in either type of water.

 Hodowla ryb - W gospodarstwie rybackim we wsi Stawy

Nasze gospodarstwo rybackie zajmuje się głównie hodowlą karpia królewskiego, ale w naszej hodowli można również znaleźć takie ryby jak sandacz, pstršg, sum, amur, tołpyga, karaœ i szczupak. Produkcja odbywa się od wylęgu poprzez narybek, kroczek aż do ryby handlowej. Ryby z naszego gospodarstwa mają wyjątkowe walory smakowe gdyż dokarmiane są tylko zbożem (kukurydzą, jęczmieniem, pszenicą i pszenżytem), dzięki czemu wychodowana ryba jest rybą ekologiczną. Wieś Stawy położone są w malowniczej dolinie Nidy. Większość stawów oparta jest na wodzie opadowej i małych ciekach, pierwszej klasy czystości. Jakość produkowanych ryb gwarantuje ścisła współpraca z Wojewódzkim Inspektoratem Weterynaryjnym w Kielcach.Dysponujemy specjalistycznym transportem do przewozu ryb żywych.